1.10.2022

VOLEJTE 723 664 666

Rodinné auta MPV na LPG citroen c8 peugeot 807 fiat ulysse lancia phedra

Vyřízení STK a EMISÍ za Vás

Zařídím pro Vás průběžnou i dovozovou STK „NOVĚ PRAHA-VÝCHOD“ . Pokud by jste měli zájem o před technickou kontrolu, tak mě prosím kontaktujte. Vyřídím STK Vašeho vozu za Vás.

Nevíte si rady nebo nestíháte připravit své vozidlo na STK včas? Tušíte, že by technická kontrola nemusela dobře dopadnout? Zbytečné starosti!

V Praze-Východ vyzvednu Vaše vozidlo a vyřídím STK za Vás a  spoustu dalších věcí, stačí když  zavoláte  723 664 666

 

 

 

 

stk

 

 

 

 

Technické kontroly vozidel dovezených ze zahraničí před schválením do provozu v ČR -STK

Silniční vozidla dovezená ze zahraničí podléhají dle §34, zák. 56/2001Sb.(226/2006Sb.) schválení technické způsobilosti. Technickou způsobilost jednotlivě dovezeného silničního vozidla schvaluje obecní úřad obce s rozšířenou působností na základě písemné žádosti. Příslušným je úřad, v jehož územním obvodu má žadatel trvalý pobyt nebo sídlo.

Doklady, které je nutné předložit před provedením technické kontroly-STK

  • Originál technického průkazu ze země původu vozidla
  • Osvědčení o registraci vozidla pokud bylo v zemi původu vydáno

Naše služba pro zákazníky spočívá v celkové technické kontrole dovezeného vozidla a kontrole všech dokladů dle § 34, odst.3, zák. 56/2001 Sb.(226/2006Sb.) a vypracování technického a evidenčního protokolu nutného pro schválení dovezeného vozidla na příslušném úřadě.

Podrobnější informace

Mnohem více informací o službě naleznete na webových stránkách Ministerstva dopravy.

 

 

 

 

 

Pravidelné technické prohlídky silničních vozidel – STK

Silniční vozidla podléhají dle §39 zákona č.56/2001 Sb.(226/2006 Sb.) o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích pravidelným technickým prohlídkám.

Naše služba pro zákazníka spočívá v provedení této povinné pravidelné prohlídky a následném vyhotovení dokladu o technickém stavu vozidla, vyznačení data platnosti technické způsobilosti do technického průkazu vozidla a vylepení kontrolní nálepky na RZ vozidla.

Doklady, které je nutné předložit před provedením pravidelné technické prohlídky-STK

  • technický průkaz vozidla (NE kopie!)
  • osvědčení o registraci vozidla (malý technický průkaz)
  • protokol o měření emisí motoru silničního vozidla (jen u motorových vozidel, NE u motocyklu při pohotovostní hmotnosti do 400kg) NE starší 30-ti dnů. (Při starším datu měření emisí bude platnost technické způsobilosti vyznačena pouze do doby platnosti měření emisí!)
  • u vozidla přestavěného na alternativní pohon plynem (LPG, CNG) doporučujeme (pro samotné provedení technické prohlídky není podmínkou) platnou revizi plynového zařízení

Zaslat.cz

Zaslat.cz

InŠanon 2.0

inšanon

inšanon

Facebook