7.10.2022

VOLEJTE 723 664 666

Rodinné auta MPV na LPG citroen c8 peugeot 807 fiat ulysse lancia phedra
iqos 3

Revoluční novinka – cigareta iqos 3 se prodává na tuzemském trhu.Cigareta iqos 3 , která zahřívá tabákovou náplň na teplotu 350 °C, kdy dochází k uvolňování tabákového aroma a nikotinu

 

 

Držák zařízení IQOS vypadá velmi podobně jako tradiční e-cigareta. Nicméně, na rozdíl od e-cigaret, používá iqos 3 skutečný tabák ve formě tyčinky namísto e-kapaliny na bázi nikotinu .

 

Kód IQOS pro získání voucheru

 

Na rozdíl od tradičních hořících cigaret, které hoří při teplotě kolem 600 ° C, zařízení iqos 3 zahřívá tabák na teplotu 350 ° C. Tím neprodukuje nebezpečný kouř a dehet. Teplo se vytváří malým prvkem umístěným v horní části zařízení. Toto je místo, kam jsou tabákové tyčinky (Heets) vloženy před aktivací zařízení. Po vložení jednotky s tabákem lze iqos 3 aktivovat stisknutím a podržením tlačítka na přístroji po dobu přibližně 5 sekund, kdy začne blikat  LED dioda. Ohřívání prvku trvá přibližně 20 sekund, než přístroj dosáhne optimální teploty. Zahřívací kotouč zůstane aktivní přibližně 6 minut, což je zhruba stejná doba po kterou hoří klasická cigareta. Po uplynutí asi 5 minut se LED dioda změní , což znamená, že zařízení bude brzy vypnuto. Je třeba vzít na vědomí, že jakmile je zařízení aktivováno, můžete ho vypnout v libovolném bodě, který se vám líbí, ale nevypotřebovaná náplň bude muset být vyměněna.

 

Cena přístroje IQOS 3 v balíčku vychází na 1090,-  +NOVĚ 10  krabiček  (1000,-) + 300,- kód 16169VLJ + 200,- zápůjčka zařízení s balením 6 ti krabiček cigaret zdarma v hodnotě 600,- .  za celkovou cenu  2490,- 

Na základě vědeckých poznatků a díky naší výjimečné technologii HeatControl™ systém IQOS tabák namísto spalování jen zahřívá, a vy si tak můžete vychutnat opravdovou chuť skutečného tabáku s výhodami, které vám tradiční kouření nabídnout nemůže – čistý požitek bez zápachu z cigaret, bez popela a bez kouře.

 

 

TABÁKOVÉ NÁPLNĚ, KTERÉ SE POUŽÍVAJÍ SE ZAŘÍZENÍM IQOS, OBSAHUJÍ NIKOTIN, KTERÝ JE NÁVYKOVOU LÁTKOU. POUŽÍVÁNÍ ZAŘÍZENÍ IQOS PROTO NENÍ BEZ RIZIK. NEJLEPŠÍM ZPŮSOBEM, JAK SNÍŽIT ZDRAVOTNÍ RIZIKA SPOJENÁ S UŽÍVÁNÍM TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, JE ÚPLNĚ PŘESTAT TABÁKOVÉ VÝROBKY UŽÍVAT.

 

 

 

iqos 3

iqos 3

 

 

 

kod na získání voucheru 16169VLJ

Nezařazené

Zaslat.cz

Zaslat.cz

InŠanon 2.0

inšanon

inšanon

Facebook